Arkman Duyurular

/
Online B2B Corporate tool YAKINDA

Online B2B Corporate tool YAKINDA

Arkman Online satış sistemi kullanan acentelerimizden uzun zamandır bize gelen talepler neticesinde,

Arkman Online Satış Sistemi içine Corporate Tool yakında hizmetinizde.

Kurumsal müşterileriniz kendi personellerini kolayca sisteme tanımlayabilir veya isterlerse hazır excel şablonu ile içeriye yükleme yapabilirler.

Personellere uçuş, otel ve transfer için limitler tanımlanabilir ve istisnalar da tanımlanabilir. Bu sayede her personel kendine göre belirlenen şartlar ve standartlar sayfanızdan alım yapabilirler.

Ayrıca personellerin onayları da bir üstlerine tanımlanabilir ve satın alım sırasında yetkisi olmayan bir hizmet alımı gerekirse ya da tüm alımlarında bir üstüne onaya gönderilir. Üstler onay verdiğinde sistem otomatik olarak satın alımı gerçekleştirir.

Tüm süreçler Arkman Online PORTAL içinden raporlanabilir ve takip edilebilir.

Ve TÜM SATIŞLAR ANINDA NEXT ARKMAN İLE ENTEGRE

Kurumsal müşterilerinize NEXT Arkman sistemi içindeki Get Report ekranı ile de raporlar sunabilirsiniz. Satış sonrasındaki fatura detaylarını ve cari ekstrelerini kendilerinin almalarını sağlayabilirsiniz.

Şimdi İletişime Geçin

Turizm ve acente çözümlerimizle nasıl daha fazla başarıya ulaşabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

AJET entegreleri eklendi

AJET sistemlerinden TÜM SATIŞ TABLOLARI sayfasından indirilebilen hem EXCEL hem de XML içeriklerin NEXT Arkman sistemine entegreleri açıldı

Online B2B Corporate tool YAKINDA

Arkman Yazılım olarak, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına yeni entegrasyonlarla iş birliklerimizi genişlettik. Acentelerimize daha fazla seçenek sunabilmek adına X, Y ve Z entegrasyonları aktif!

Resmi Muhasebe NEXT Arkman içinde BAŞLADI

NEXT Arkman içinde beklenen RESMİ MUHASEBE geldi!!!

Yeni Web Sitemiz yayında

Arkman Yazılım olarak web sitemizi yeniledik. Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz ve bilgilendirme için web sitemizi daha dinamik hale getirdik.