Sıkça Sorulan Sorular

/
/
Sıkça Sorulan Sorular

En sık karşılaşılan soruların cevapları burada. İhtiyacınız olan bilgilere hızlıca ulaşın veya bizimle iletişime geçin.

Arkman Yazılım, sektördeki 700’den fazla seyahat acentesine yazılım hizmeti sunmaktadır. Özellikle sektör liderleri olan seyahat acenteleri, e-devlet dönüşümlerinde ve muhasebe entegrasyonlarında çeşitli avantajlardan faydalanmaktadır.

Firmamız, uzman bir destek ekibiyle müşterilerimize 7/24 destek sağlamaktadır. Ayrıca, kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız.

Arkman Yazılım, farklı ölçeklerdeki seyahat acentelerine uyum sağlayacak esneklikte tasarlanmıştır. Küçük ölçekli acentelerden büyük şirketlere kadar geniş bir yelpazedeki müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yapıya sahiptir.

Arkman Yazılım, veri güvenliği konusunda son derece titizdir. Kullanıcı verilerini korumak için modern şifreleme teknolojilerini ve güvenlik protokollerini kullanır. Ayrıca düzenli güncellemelerle yazılımı sürekli olarak güncel tutarız.

Arkman Yazılım, seyahat acenteleri için özel olarak tasarlanmış yazılım çözümleri sunarak sektörde öncü bir konumdadır. Geniş entegrasyon seçenekleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve sürekli teknolojik yenilikleriyle fark yaratmaktadır.

Arkman Yazılım, çeşitli işletim sistemlerinde (Windows, MacOS, Linux), mobil cihazlarda (Android, iOS) ve web tabanlı platformlarda kullanılabilir. API entegrasyonları, veri güvenliği ve 7/24 destek gibi teknik özellikler de bulunmaktadır.

Arkman Yazılım, seyahat acenteleri için bilet ve cari hesap yazılımları başta olmak üzere, ön muhasebe, e-devlet entegrasyonları, operasyon paketleri gibi geniş bir yelpazedeki yazılım çözümlerini sunmaktadır.

Müşterilere yazılımsal destek sunmanın yanı sıra sektörle ilgili bilgi paylaşımı yaparak danışmanlık hizmetleri sunarlar.

Müşterilerine özelleştirilebilir yazılım çözümleri sunarlar ve diğer muhasebe yazılımlarıyla entegrasyon imkanı sağlarlar. Ayrıca, danışmanlık hizmetleriyle sektördeki müşterilerine destek olurlar.

Öncelikli olarak seyahat acenteleri sektörüne odaklanmışlardır. Bilet ve cari hesap yazılımları, operasyon paketleri gibi özel çözümler geliştirirler.

1972’de Bülent Arkman tarafından başlatılan bilgisayar yazılım süreci, 1979’da Arkman Yazılım firmasının kurulmasıyla neticelenmiştir.

Arkman Yazılım, seyahat acentelerine özel yazılım çözümleri sunan bir firmadır. Bilet ve cari hesap yazılımları, muhasebe paketleri ve sektöre özel operasyon paketleri gibi çözümler geliştirir.

Şimdi İletişime Geçin

Turizm ve acente çözümlerimizle nasıl daha fazla başarıya ulaşabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.