Çözüm Ortaklarımız

/
/
Çözüm Ortaklarımız
Biziclick

Tüm işletmeler için, iş seyahatlerinin yönetimi büyük önem arz etmektedir. İş yönetim süreçleri kontrol edilemediğinde zaman ve maliyet açısından azımsanmayacak zararlara sebebiyet vermektedir. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve markanız için önemli ölçüde tasarruf sağlayacak olan BiziClick, 2023 yılında SANTSG’nin turizm odaklı kurumsal çözümlerinin en yeni yazılımı olarak tasarlanmıştır

HotelRunner

Küçük bir apartman dairesinde çekirdek bir ekiple başlayan yolculuk, şimdi 5 şehir ve 3 ülkede 100’den fazla ekip üyesiyle dünya çapında tescillenmiş bir başarı hikayesine dönüştü. Booking.com Premier İş Ortağı, Expedia Elit İş Ortağı, Airbnb Yazılım İş Ortağı, Agoda İnovatif Tedarik İş Ortağı, Oracle, Hotelbeds ve Google Hotel Ads stratejik iş ortağı olarak seçildik. Bugün, 193 ülkeden her türden 60.000’den fazla konaklama iş ortağı ve 150’den fazla seyahat acentesi ve konaklama sektörü iş ortağıyla çalışıyor ve seyahat teknolojilerinde devrim yaratıyoruz.

Biletbank

1982 yılında kurulan Akdeniz Pe-Tur seyahat acentesi 1991 yılında IATA üyesi olmuş ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin en önemli acentesi haline gelmiştir.

Turizm alanındaki yeniliklerin öncüsü olan PE-TUR 2008 yılında online bir portal olarak teknolojiyi turizmin hizmetine sunmuş ve profesyonellere hizmet veren bir platform olarak BiletBank markasını yaratmıştır. %100 Türk sermayesi ve Türk yazılım mühendisleri tarafından yaratılmış olan BiletBank, dijital teknolojiyi sadece alan değil, aynı zamanda üreterek yazılım alanında da önemli işlere imza atmıştır. BiletBank, kolay kullanılan bir platform olarak, zengin içeriği, sorun çözme becerisi ve hızı, 7/24 destek verme kabiliyeti ile turizm profesyonellerinin ilk tercihi olmuştur. Uçak biletinin yanında, otelden araç kiralamaya, organizasyondan sigortaya kadar acentelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler ve hizmetleri tek platformda toplamıştır. Bugün 80’den fazla çalışanı binlerce iş ortağı ile bölgesel bir güç haline gelmiş ve küresel bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Param
Param Hakkında

Param,Tedarik Zincirinde Üreticiden Tüketiciye kadar Uçtan Uca Finansal Çözümler sunmaktadır. Param, 2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. markası olarak Türkiye’deki ilk lisanslı elektronik para kuruluşudur.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin banka dışı ilk üyesi, Troy, MasterCard, Visa ve Discover kart şemaları ile kart ihraç etme lisanslarının tümüne sahip tek elektronik para kuruluşu, ve BKM TechPOS platformunun da ilk ve tek banka dışı üyesi Param, sektöre adım attığından beri ilklere imza atmaya devam ediyor.
E-Logo

1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Logo Yazılım bugün, hepsi bilişim teknolojilerine odaklı şirketlerden oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir.

eLogo ise 170.000’ den fazla müşterisiyle tüm özel entegratörler arasında yaklaşık %20’lik pazar payı ile  pazar lideri konumunda olarak bu teknoloji grubunun bir parçasıdır.

Veriban
Uyumsoft
OCTET
Paximum
Rent & Connect

Seyahate giden yolcularınızın yurt dışında PAHALI internet kullanımları nedeni ile yaşadıkları sıkıntılara son vermek isteyen bir firma olarak kurulan Rent&Connect, günümüzde globalde 180’den fazla ülkede seyahat edenler için taşınabilir Wi-Fi modemler ve eSIM data planları sunarak limitsiz, güvenilir ve paylaşımlı internet çözümler üretmektedir.

Aynı zamanda 40’tan fazla ülkede fiziksel ürünlerin teslimatı ve iade operasyonlarını da gerçekleştiren firma, yolcularınıza modem ve eSIM ulaştırmak ve kolayca ve uygun fiyatlar ile internete erişmelerini sağlamaktadır.

PaxDrive

B2B transfer hizmetleri sunan bir firmadır ve NEXT Arkman sistemi içinde direk entegreli çalışır. NEXT Arkman sisteminden hiç çıkmadan PaxDrive kontratınızı kullanarak transfer satabilmeniz için özel geliştirme yapılmıştır.

SABRE

Açıklaması

Biletall.com

Hotelrunner ile Kanal Anlaşması yaparsınız – Gelen kullanıcı bilgileriniz Arkman Yazılım tarafından size özel tanımlanır

Travelport

İlk GDS iş ortağımız olan Travelport (Galileo) Türkiye’nin önemli GDS firmalarındandır.

Acentesoft

Arkman Online Satış Sistemi kullanan acentelerimize özelleştirilmiş web siteleri yaparak, firmanıza özel sitenizden online satışlar yapmanızı sağlar.

Amadeus

Türkiye’nin piyasa lideri GDS firması. Arkman ile uzun yıllarca süren iş birliği ile hem muhasebe için AIR aktarımları hem de online satış sistemi için Quick Connect Web Service bağlantıları ile büyüyen teknik iş birliğimiz bulunmaktadır

Pegasus

Hotelrunner ile Kanal Anlaşması yaparsınız – Gelen kullanıcı bilgileriniz Arkman Yazılım tarafından size özel tanımlanır

Türk Hava Yolları

Türkiye’deki İLK defa yapılan muhasebe aktarımları ile Arkman ve THY arasındaki iş birliği, Online Satış sistemleri geliştirmelerinde de devam etmektedir.