ARKMAN AİLESİ

Arkman Ailesi siz değerli müşterilerimizle hep birlikte içinde bulunduğumuz sıcak, samimi, içten, çözüm odaklı, sevgi ve geleceğimizi inşaa ettiğimiz kocaman bir Aile'dir.

Siz değerli aile fertlerimiz ile birlikte geçmişten aldığımız tecrübe ve güven ile geleceğimizi hep beraber geliştirmeye durmadan, sevgi, şevk ile devam edeceğimiz yıllarımız boyunca sizlerle kolkola yürümekten büyük gurur ve mutluluk duymaktayız.

Arkman Ailesinin her ferdi bizim için aynı değerde ve önemdedir ve her zaman en önemli birer parçamızcasına ihtimam gösterilmektedir.

Siz aile üyelerimizden gelen küçük yorumlar bizi çok mutlu etmekte, manevi bir mutluluk vererek, işimize daha sıkı sarılmamızı sağlamaktadır.

Arkman sizler için çalışmaya devam ediyor.

Sayın Bülent Arkman,

Birlikte çalışmaya başladığımız 1993'ten bugüne kadar bize vermiş olduğunuz ve büyük çoğunluğu genellikle son dakika olan isteklerimizi devamlı olarak yerine getirmenize rağmen sizlere teşekkür etmekte geciktiğimizi fark ettik.

Gerek sizlerin öncülük ederek çıkarttığınız sistemlerin, gerekse biz kullanıcıların ve acentaların fikirlerini ustaca harman edip bizlere sunmuş olmanızın, sanıyorum ki tüm acentaların ama eminim ki bizim bugünkü yerimize gelmemizde çok büyük katkısı olmuştur.

Desteklerinizin ve başarılarınızın sürmesi dileğimizle.


Nurdoğan EVLİYA

ARKAS Turizm Seyahat Acentası A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi

Sayın Arkman,

Bildiğiniz üzere, 1989 yılından bu yana yani 21 yıldır Acentamızın otomasyonu sayın firmanızın yazılımları ve teknik destekleri ile sürdürülmektedir.

Olcartur'un şube bazında gelişmesinde, merkez ve şubeleri arasında on-line otomasyonun sağlanmasında ve doğal olarak bu desteğin Olcartur'un büyümesindeki etkisi yadsınamaz.

Sürekli gelişen ve büyüyen sektörümüzde güncel olarak yazılımlarınızı geliştirmeniz ve her acentanın kendi profiline uygun olarak biçimlendirmeniz 20 yılı aşkın bir süredir bizleri birbirimize bağlayan önemli bir faktördür.

Bu vesileyle size ve şahsınızda tüm ARKMAN ekibine şükranlarımızı sunar, daha nice 20 yılları birlikte geçirmeyi temenni ederiz.

Saygılarımızla,

 


Numan OLCAR

OLCAR Turizm - Gn. Müdür

Sayın Bülent Arkman,

Yazdığınız bilgisayar programları ile turizm sektörüne yaptığınız önemli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla,

 


Erim KEFELİ

KEFELİ Turizm - Genel Md.

Arkman ile çalıştığımız için çok memnunuz.


Barış Çulha

Auryn İstanbul - Kurucu

REFERANSLARIMIZ